W dniu 26 września odbyły się pierwsze zawody  z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”. Nasi uczniowie z dużym powodzeniem startowali w konkurencjach biegowych i technicznych, zajmując czołowe lokaty. W najmłodszej grupie wiekowej w roczniku 2009 świetnie spisała się Wiktoria Ryfka w biegu na 600 metrów, która zameldowała się na mecie na drugiej lokacie. W grupie z rocznika 2008 na podium stawali Kornelia Nowak, która zwyciężyła na 600 metrów, druga w tym samym biegu była Julia Jastrzembska a w rzucie piłeczką palantową i w biegu na 300 metrów trzecie miejsca zajęli Dominik Kruszyński i Inez Obara. W najstarszej grupie, czyli wśród dzieci urodzonych w 2007 roku wyśmienicie wystartowali Kamil Sumara i Sebastian Kania, którzy wygrali obie swoje konkurencje. Kamil zwyciężył  w biegu na 1000 metrów i rzucie piłeczką palantową a Sebastian w biegu na 60 metrów i skoku w dal. Na najwyższym stopniu podium stanął również Krystian Waszak, w biegu na 300 metrów.Na podium w tej grupie stawali również Wiktor Kwiatkowski – na drugim stopniu podium zarówno w biegu na 60 metrów jak i w skoku w dal, Amelia Nadolna wybiegała  trzecie miejsce na 60 metrów, Maja Siemieniecka na 300 metrów uplasowała się na trzeciej lokacie, Martyna Parchimowicz była druga w rzucie piłeczką palantową, a Simona Jaworska  trzecia na 600 metrów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Skip to content