Dodatkowe godziny nauczycieli

Bacińska Justyna środa 15:30-16:30
s. 220
Banach Małgorzata czwartek 15:30-16:30
s. 208
Bielicka Joanna środa 16:30-17:30
świetlica
Cackowska Joanna środa 15:30-16:30
s. 201
Chełczyńska Elżbieta poniedziałek 15:30-16:30
s. 208
Dąbrowska Izabela poniedziałek 16:30-17:30
s. 217
Dębska Katarzyna wtorek 17:00-18:00
s. 008
Dygdała-Kłosińska Barbara poniedziałek 14:30-15:30 (co dwa tygodnie)
gab. psychologa
Filarski Marek wtorek 15:30-16:30 (każdy drugi wtorek miesiąca)
s. 220
Gałkowska Monika środa 15:30-16:30
s. 220
Gerynowicz Aleksandra czwartek 15:00-16:00
świetlica
Goryszewska Arleta poniedziałek 16:30-17:30
s. 115
Grajewska Joanna czwartek 17:00-18:00
s. 003
Grzegorczyk Arkadiusz wtorek 15:30-16:30
sala gimnastyczna
Iwańska-Wiwatowska Ewa wtorek 15:30-16:30
sala gimnastyczna
Januszewska Jolanta wtorek 15:30-16:30
s. 102
Jąkalska Joanna poniedziałek 15:30-16:30
biblioteka
ks. Kowalik Grzegorz poniedziałek 15:30-16:30 (co dwa tygodnie)
s. 220
Król Jolanta środa 15:00-16:00
s. 202
Karaś Anna wtorek 15:30-16:30
gab. dyrektora
Kukiełczyńska Agnieszka poniedziałek 15:30-16:30
s. 104
Kusińska Małgorzata środa 15:00-16:00
s. 119
Lipkowska Agnieszka wtorek 15:00-16:00
s. 107
Lewandowska Barbara wtorek 15:30-16:30
s. 111
Łukaszewska Małgorzata czwartek 15:30-16:30
s. 101
Nienartowicz Małgorzata poniedziałek 15:30-16:30
s. 121
Nowak-Wrzecionkowska Elżbieta środa 15:40-16:40
s. 107
Orzechowska Elżbieta środa 17:00-18:00
s. 108
Płachcińska-Bubienko Aneta środa 15:30-16:30
s. 117
Rutkowska Martyna poniedziałek 17:00-18:00
s. 103
Sidorko Iwona poniedziałek 15:00-16:00
świetlica
Sławińska Arleta wtorek 15:30-16:30
s. 219
Słomska Agnieszka środa 15:30-16:30
s. 102
Stolińska Marzena czwartek 14:45-15:45
s. 115
Szczepankiewicz Beata środa 15:30-16:30
gab. terapeuty
Szewczul Emilia czwartek 15:30-16:30
s. 205
Sztuczka Mirosława poniedziałek 15:30-16:30
s. 102
Szubska Anna środa 15:30-16:30
s. 121
Ślebioda Mariusz czwartek 15:30-16:30
s. 214
Tomaszewska Anna poniedziałek 15:30-16:30
s. 216
Wiwatowski Roman wtorek 15:30-16:30
sala gimnastyczna
Zdziech Beata czwartek 15:30-16:30
s. 201
Żakowiecki Jacek poniedziałek 15:30-16:30
sala gimnastyczna
Skip to content