Nauczyciele

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA I EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

mgr Elżbieta Chełczyńska elzbieta.chelczynska@sp6torun.edu.pl
mgr Alina Ślebioda alina.slebioda@sp6torun.edu.pl
mgr Małgorzata Banach malgorzata.banach@sp6torun.edu.pl
mgr Beata Zdziech beata.zdziech@sp6torun.edu.pl
mgr Joanna Cackowska joanna.cackowska@sp6torun.edu.pl
mgr Jolanta Król jolanta.krol@sp6torun.edu.pl
mgr Emilia Szewczul emilia.szewczul@sp6torun.edu.pl
mgr Joanna Grajewska joanna.grajewska@sp6torun.edu.pl
mgr Martyna Rutkowska martyna.rutkowska@sp6torun.edu.pl
mgr Elżbieta Orzechowska elzbieta.orzechowska@sp6torun.edu.pl
mgr Monika Gałkowska monika.galkowska@sp6torun.edu.pl
mgr Katarzyna Dębska katarzyna.debska@sp6torun.edu.pl
mgr Anita Morawska a.morawska.sp6torun@wp.pl
mgr Karolina Panowik k.panowik.sp6torun@wp.pl

KLASY IV – VIII

Przedmioty humanistyczne

mgr Anna Karaś
historia, dyrektor szkoły
anna.karas@sp6torun.edu.pl​
mgr Izabela Dąbrowska
język polski
izabela.dabrowska@sp6torun.edu.pl
mgr Arleta Goryszewska
język polski
arleta.goryszewska@sp6torun.edu.pl
mgr Małgorzata Łukaszewska
język polski
malgorzata.lukaszewska@sp6torun.edu.pl
mgr Anna Szubska
język polski
anna.szubska@sp6torun.edu.pl
mgr Jolanta Januszewska
język angielski
jolanta.januszewska@sp6torun.edu.pl
mgr Agnieszka Słomska
język angielski
agnieszka.slomska@sp6torun.edu.pl
mgr Agnieszka Kukiełczyńska
język angielski
agnieszka.kukielczynska@sp6torun.edu.pl
mgr Aleksandra Gerynowicz
język niemiecki
aleksandra.gerynowicz@sp6torun.edu.pl
mgr Justyna Bacińska
historia, etyka, doradztwo zawodowe
justyna.bacinska@sp6torun.edu.pl

Przedmioty ścisłe i przyrodnicze

mgr Marzena Stolińska
matematyka, wicedyrektor szkoły
marzena.stolinska@sp6torun.edu.pl
mgr Anna Tomaszewska
matematyka
anna.tomaszewska@sp6torun.edu.pll
mgr Arleta Sławińska
matematyka, fizyka
arleta.slawinska@sp6torun.edu.pl
mgr Joanna Bielicka
technika, informatyka
joanna.bielicka@sp6torun.edu.pl
mgr Aneta Płachcińska-Bubienko
informatyka
aneta.bubienko@sp6torun.edu.pl
mgr Barbara Lewandowska
przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
barbara.lewandowska@sp6torun.edu.pl
mgr Małgorzata Nienartowicz
chemia, geografia
malgorzata.nienartowicz@sp6torun.edu.pl
mgr Agnieszka Lipkowska
geografia
agnieszka.lipkowska@sp6torun.edu.pl
mgr Mariusz Ślebioda
matematyka
mariusz.slebioda@sp6torun.edu.pl
mgr Marek Filarski
edukacja dla bezpieczeństwa
marek.filarski@sp6torun.edu.pl

Przedmioty artystyczne

mgr Elżbieta Nowak-Wrzecionkowska
plastyka, historia
elzbieta.wrzecionkowska@sp6torun.edu.pl
mgr Joanna Tomczak
muzyka
joanna.tomczak@sp6torun.edu.pl

Wychowanie fizyczne

mgr Ewa Iwańska-Wiwatowska ewa.wiwatowska@sp6torun.edu.pl
mgr Roman Wiwatowski roman.wiwatowski@sp6torun.edu.pl
dr Jacek Żakowiecki jacek.zakowiecki@sp6torun.edu.pl
mgr Arkadiusz Grzegorczyk arkadiusz.grzegorczyk@sp6torun.edu.pl

Katecheci

mgr Mirosława Sztuczka miroslawa.sztuczka@sp6torun.edu.pl
mgr Małgorzata Kałdowska malgorzata.kaldowska@sp6torun.edu.pl

 

Skip to content