Kalendarz konkursów

Zadania Forma realizacji Osoby odpowiedzialne Termin
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Przedsięwzięcie edukacyjne, konkurs A. Sławińska
A. Tomaszewska
M. Ślebioda
 
Halloween Konkurs szkolny językowo – plastyczny, wystawa pokonkursowa A. Słomska  
Jesienne inspiracje Konkurs międzyprzedszkolny, wystawa M. Gałkowska
E. Orzechowska
 
Barwy narodowe wokół nas
Konkurs
dla klas I-III
A. Ślebioda
E. Szewczul
 
Liga zadaniowa Konkurs przedmiotowy dla klas VI A. Sławińska  
Konkurs matematyczny
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy A. Tomaszewska  
Mój jesienny różaniec Konkurs M. Sztuczka
M. Kałdowska
 
Jestem Polakiem Konkurs plastyczny E. Nowak-Wrzecionkowska  
Kalendarz adwentowy
Konkurs M. Sztuczka
M. Kałdowska
 
Z wierszami Brzechwy i Tuwima jesień szybko mija
Konkurs recytatorski B. Szczepankiewicz  
Szopka Bożonarodzeniowa
Konkurs szkolny J. Bielicka  
Stockings full of wishes Konkurs plastyczny dla klas I – III, wystawa pokonkursowa A.Słomska  
Postcard to Santa Konkurs plastyczny, wystawa pokonkursowa A. Słomska  
Cuda na choinkę
Konkurs, wystawa pokonkursowa
oddziały przedszkolne
M. Gałkowska
E. Orzechowska
 
Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Konkurs A. Gerynowicz  
Piernikolandia
Konkurs międzyszkolny, plastyczny J. Bielicka
I. Sidorko
M. Ślebioda
 
Mróz zimowy malarz  Konkurs plastyczny
oddziały przedszkolne
M. Rutkowska  
Easter Bunny Konkurs plastyczny, wystawa pokonkursowa A.Słomska  
Czy znasz swoje miasto? Konkurs międzyszkolny
dla klas III
B. Skibicka
A.Jeżewska
 
Konkurs na najstaranniejszy i najładniejszy szlaczek Konkurs dla klas I J. Cackowska  
Konkurs recytacji poezji dziecięcej
Konkurs recytatorski I. Dąbrowska
A.Szubska
 
Kangur 2020 Konkurs matematyczny A.Tomaszewska  
Lwiątko 2020 Konkurs fizyczny A.Sławińska  
Zdrowo witamy wiosnę
Przegląd wierszy, plakatów, prezentacja witamin
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej  
Toruń is beautiful
Konkurs językowo – plastyczny z języka angielskiego    
Kolorowa palma i pisanka wielkanocna
Konkurs przedszkolny M. Rutkowska
K. Dębska
 
„Poeci o zdrowiu” Konkurs recytatorski
dla klas I-III
B. Szczepankiewicz  
Pokaz mody ekologicznej
Konkurs
oddziały przedszkolne
M. Gałkowska
E. Orzechowska
 
Znamy frazeologizmy i przysłowia Konkurs językowy M. Łukaszewska  
Konkurs z biologii
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy B. Lewandowska  
Konkurs mitologiczny
Konkurs dla klas IV M. Łukaszewska
A. Szubska
 
Misyjne podróże Jana Pawła II
Konkurs M. Sztuczka
M. Kałdowska
 
Konkurs Ortograficzny Konkurs Nauczyciele poloniści  
Szkolny konkurs wiedzy z języka angielskiego
Konkurs dla klas IV A. Kukiełczyńska  
Najlepszy matematyk Konkurs szkolny
dla klas I-III
J. Cackowska
M. Banach
 
Najlepszy ortografik Konkurs szkolny
dla klas I-III
E. Szewczul
A. Ślebioda
 
Konkurs historyczny Konkurs
na poziomach klas V- VIII
J. Bacińska  
Mistrz ortografii
Szkolny konkurs ortograficzny
A. Goryszewska  
Najpiękniejszy dzienniczek lektur Konkurs
dla klas I-III
J. Dankowska
R. Sutkowska
 
Skrzydlate słowa.
Wojewódzki konkurs poprawnej wymowy A.Jeżewska
M. Kusińska
 
Zawody widziane dziecięcym okiem
Konkurs przedszkolny i międzyprzedszkolny M. Gałkowska  
Konkurs informatyczny
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy A. Płachcińska – Bubienko  
Konkurs matematyczny dla klas IV i VIII
Szkolny konkurs przedmiotowy A. Tomaszewska  
Konkurs matematyczny dla klas V i VII
Szkolny konkurs przedmiotowy A. Sławińska  
Konkurs matematyczny dla klas V
Szkolny konkurs przedmiotowy M. Ślebioda  
Konkurs przyrodniczy
Szkolny konkurs przedmiotowy B. Lewandowska  
Konkurs z chemii
Międzyszkolny konkurs przedmiotowy M. Nienartowicz  
„Toruń na fotografiach”
Konkurs z geografii M. Nienartowicz  
Zawody sportowe w ramach TOPIS
Zawody sportowe E. Wiwatowska
R. Wiwatowski
J. Żakowiecki
A. Grzegorczyk
 
Skip to content