30 września w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy, przygotowując plakaty z krótkim opisem planów i akcji, które chcieliby przeprowadzić w szkole. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie szkoły, którzy w dniu wyborów oddali głos na wybranego przez siebie kandydata. Po przeliczeniu kart wyborczych przez komisję okazało się, że nowym przewodniczącym szkoły została uczennica klasy 8a – Alicja Zydroń. Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego w skład samorządu weszli również uczniowie, którzy pełnią funkcję przewodniczących klas. Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są p. Małgorzata Nienartowicz i p. Anna Szubska.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Alicja Zydroń

Zastępca Przewodniczącego Szkoły – Zuzanna Urbańska