Z trzema medalami wróciły nasze dziewczęta z Mistrzostw Torunia w LA na hali. Świetnie spisały się dziewczynki z klasy sportowej 4a o profilu judo. Złoto i tytuł Mistrzyni Torunia wybiegała na 60 metrów Kornelia Lipińska. Wicemistrzynią Torunia została Emilia Kaliszewska w biegu na 600 metrów. Brąz w zawodach wywalczyła Zosia Kaźmierska, która reprezentowała nas w skoku w dal. Wszystkie medalistki biegały również w sztafecie 4 x 200 metrów, którą wzmocniła Gabriela Cywińska z 6b. Dziewczęta zakończyły sztafetę na piątym miejscu i jest to doskonały wynik, zważywszy na to, że na cztery biegaczki trzy był z czwartej klasy, czyli najmłodszych biorących udział w tych zawodach. Nasi chłopcy startowali dzień później i również doskonale się spisali.
Tytuły Mistrzów Torunia wywalczyli:
I miejsce – Antoni Kunicki z kl. 6b w biegu na 600 metrów
I miejsce – Marcel Skibicki z kl. 6b w skoku wzwyż.
Świetnie biegali, i dzięki temu wrócili z brązowymi medalami Mistrzostw Torunia
III miejsce – Michał Wójcik z kl. 5a na 60 metrów
III miejsce – Natan Gładysz z kl. 5c na 200 metrów.
Gratulacje !!!
Skip to content