W ramach profilaktyki zdrowego stylu życia, wychowawcy świetlicy zorganizowali szkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 z okazji Święta Jabłka pod hasłem ,,Czerwone jabłuszko tańczy w sadzie z gruszką”.

W holu szkoły powstała wystawa prac. To tam odbyło się również uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursu połączone z degustacją jabłek. Poziom prac był wysoki. Wyłonienie laureatów było dla jury trudnym zadaniem.
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego klas 1-3 „Czerwone jabłuszko tańczy w sadzie z gruszką”
KLASA I
1. Urszula Bichta kl. 1a
2. Nikodem Łocha kl. 1b
3. Alicja Niszczak kl. 1a
KLASA II
1. Zuzanna Leśnicka kl. 2b
2. Zuzanna Szczepkowska kl. 2b
3. Tomasz Domański kl. 2a
KLASA III
1. Wiktoria Balejko kl. 3a
2. Barbara Kowalska kl. 3a
3. Maria Skoczylas kl. 3b
WYRÓŻNIENIA
Hanna Wojcieszyńska kl. 1b
Milena Tarkowska kl. 2b
Maja Łuczyńska kl. 2a
Aniela Darska kl. 2b
Skip to content