Dnia 10 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Drzewa. Dzieci przygotowały zielniki oraz dekoracje z okazów pozyskanych z lasów (kasztanów, owoców, szyszek, kory). Znalazł się nawet symboliczny jeżyk. W bibliotece została przygotowana tematyczna wystawa książek. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w konkursie literackim. Zadaniem było napisanie utworu opowiadającego o naszym Pomniku Przyrody – Jeżyku. Mogli stworzyć baśń, legendę lub opowiadanie. Siedemnastu śmiałków podjęło to wyzwanie!
Oto zwycięzcy:
I miejsce – Antoni Kunicki z 6b
II miejsce – Lena Lewandowska z 5a
III miejsce – Wiktoria Lasecka z 5b
Wyróżnienie – Aleksandra Wełniak z 5b
Uczniowie mogli również spróbować swoich sił w konkursie plastycznym. Poziom był bardzo wyrównany, a prace przepiękne.
W tym konkursie zostali wyróżnieni:
I miejsce – Mariia Buhaiova 7a
II miejsce – Michalina Siatka 7b
III miejsce – Iga Drzystek 7b
Wyróżnienia:
Tymon Szczepkowski 4a
Mariia Prydava 7b
Zuzanna Malanowska 7b
Było pięknie i kolorowo. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.
Skip to content