W Szubinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Judo Młodzików i Dzieci w Szubinie. Uczniowie naszej szkoły spisali się bardzo dobrze w tym turnieju i po emocjonujących walkach kilkukrotnie stawali na podium w swoich kategoriach wagowych. W grupie dziewcząt nie miała sobie równych Wiktoria Ryfka, która przywiozła z Szubina złoto. Srebrne krążki zawisły na szyjach Olimpii Lipińskiej i Szymona Wojcieszyńskiego, a na trzecim stopniu podium stanęli Michalina Parchimowicz i Piotr Wiwatowski. W grupie starszej – młodzików świetnie walczyli absolwenci naszej szkoły, byli uczniowie klasy sportowej Igor Zajączkowski, który zwyciężył w swojej kategorii oraz Martyna Parchimowicz, która przywiozła z Szubina srebro. Wielkie gratulacje!!!