W dniu 13 października, kiedy obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, przedszkolaki oraz uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Przedszkolaki obiecały „nie grymasić i nie szlochać, zawsze swoje panie kochać”. Pierwszoklasiści zapewniali, że będą uczyć się pilnie i świecić dobrym przykładem. Wszyscy zaprezentowali to, czego do tej pory nauczyli się w szkole i przedszkolu. Pani dyrektor oraz pani wicedyrektor dokonały pasowania najmłodszych uczniów przy pomocy specjalnych gigantycznych ołówków.

Tego dnia do życzeń dla najmłodszych, całego grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły przyłączył się także samorząd uczniowski, który przygotował niespodziankę w formie krótkiego wystąpienia. Przedstawiciele społeczności uczniowskiej gorąco powitali pierwszaków w gronie uczniów, zapewnili o chęci pomocy, zabawy i współpracy. Przygotowali również układ taneczny, który zaprezentowali przed wszystkimi uczestnikami wydarzenia, a następnie zaprosili ich do wspólnego tańca.

 

Skip to content