W dniu 20 grudnia 2018 r. w naszej szkole wystąpił Zespół Teatralny „Grupa T” z przedstawieniem profilaktycznym pt. „Sieciaki”. Scenariusz powstał przy merytorycznym wparciu psychologa dziecięcego oraz pedagoga szkolnego. Widowisko powstało we współpracy z „Fundacją Dzieci Niczyje”, twórcą oraz pomysłodawcą serwisu „Sieciaki” propagującego bezpieczeństwo dzieci w sieci. W spektaklu poruszano problem cyberprzemocy coraz bardziej powszechnego zjawiska wśród dzieci i młodzieży. Prześladowanie przez Internet jest szczególnie groźne dlatego, że poniżające materiały są dostępne w krótkim czasie dla wielu osób i pozostają w sieci na zawsze. W spektaklu pokazano jak w ciekawy sposób spędzać wolny czas, niekoniecznie przed szklanym ekranem telewizora czy monitora komputerowego.
W dniu 21 grudnia 2018 r. 8.30 dla uczniów klas pierwszych i przedszkolaków przygotowano przedstawienie pt. „Grudniowa Opowieść”. Wystąpił Zespół teatralny „Grupa T” z Torunia.Aby umilić dzieciom przedświąteczne oczekiwanie i wprowadzić w klimat Bożego Narodzenia, pokazaliśmy widowisko mówiące o szacunku i wybaczeniu. „Grudniowa Opowieść” to ciepła i nastrojowa historia o poświęceniu oraz sile przyjaźni.