Nasze dwie reprezentacje – dziewcząt i chłopców wystąpiły w Mistrzostwach Torunia w Siatkówce klas 4-6. Na starcie Mistrzostw stawiły się cztery drużyny: SP 28, SP 8, SP 24 i nasza Szóstka. Po zaciętych bojach pod siatką obie nasze drużyny wywalczyły brązowe medale Mistrzostw Torunia. Pierwsze miejsce, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zdobyli gospodarze z SP 28, drugie, również w obu grupach uzyskała SP 24. Do naszego sukcesu przyczynili się uczniowie 6a, klasy sportowej o profilu judo, bo to z uczniów tej klasy składały się obie reprezentacje. Brązowa drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Maja Wiśniewska, Paulina Wiśniewska, Zofia Sadowska, Samanta Szyller, Liza Jaworska, Nadia Bartoszewicz, Anzhela Hladushevska i Julia Rumińska. W skład brązowych medalistów wśród chłopców weszli: Szymon Jasonek, David Latarski, Filip Górski, Igor Walichniewicz, Oliwier Betker, Serhii Semenovych, Wiktor Cygański, Adam Mikołajczyk i Bartosz Miąstkowski.

Skip to content