W świetlicy szkolnej w listopadzie 2021r. obchodzono Święto Jabłka. W ramach tej akcji zorganizowano dla uczniów klas 1 – 3 konkurs plastyczny na najładniejszą zakładkę do książki. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, wyrabianie nawyku zdrowego odżywiania się. Odbyły się zajęcia prozdrowotne – literackie, plastyczne i muzyczne, obrazujące ten wyjątkowy i popularny owoc. W holu szkolnym zorganizowano wystawę plastyczną, ilustrującą różnorodność prac, pomysłów dzieci. Laureatom konkursu wręczono dyplomy i nagrody. Powstało wiele interesujących prac plastycznych. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością.

Laureaci konkursu:

Kategoria klas I

I miejsce   Nadia Kasprzewska  1a

II miejsce  Barbara Kowalska 1a

III miejsce Julia Ryfka 1b

Wyróżnienia:  Magdalena Domańska 1a, Dawid Konatkowski 1a

Kategoria klas II

I miejsce   Zofia Kaźmierska 2a

II miejsce  Zofia Leśniewska 2a

III miejsce Weronika Pytel 2a, Olga Świątkowska 2b

Wyróżnienia:  Kornelia Jagielska 2a , Nikodem Nadolny 2a, Julia Hibental 2b, Antonina Gabriel 2b, Zuzanna Niezgoda 2b

Kategoria klas III

I miejsce    Maja Glińska 3a i Maciej Maciuła 3b

II miejsce   Zofia Gawrońska 3b i Franciszek Neuman 3a

III miejsce  Zuzanna Cyrklaff 3b i Maksymilian Tokarski 3a

Wyróżnienia: Paulina Branicka 3c, Ricardo Krzyżoszczak 3a, Marcel Pasternak 3a, Kacper Sławski 3b

Skip to content