NOWY SPORTOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZĘTY

Na Stadionie Miejskim odbyła się uroczysta inauguracja  Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół na rok szkolny 2019/2020. Zmagania sportowe w nowym roku szkolnym otworzyła Pani Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji. Po  uroczystym przemówieniu odbyła się część sportowa. Nasi reprezentanci rywalizowali w sztafetach 4×100 metrów. Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych. Wśród klas IV -VI w grupie chłopców nasza sztafeta okazała się najszybsza i na szyjach Tymona Kamińskiego, Kamila Sumary, Wiktora Kwiatkowskiego i Sebastian Kani zawisły złote medale. W grupie dziewcząt nasze biegaczki stanęły na trzecim stopniu podium. Sztafeta dziewcząt wystąpiła w składzie   Simona Jaworska, Amelia Nadolna, Maja Siemieniecka i Kornelia Nowak. W grupie starszej tj. klasach VII-VIII chłopcy uplasowali się tuż za podium , na czwartym miejscu. W tej grupie reprezentowali nas Kacper Jarzec, Paweł Ochocki, Iwo Walichniewicz oraz Michał Marzec. Przed naszymi sportowcami cały cykl zawodów w różnych dyscyplinach, trzymajmy kciuki za kolejne sukcesy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Skip to content