3 września 2018 roku o godz. 9.00 odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/ 2019 dla klas 5 – 8, o 10.00 dla oddziałów przedszkolnych i uczniów klas 1 – 4.

Boisko szkolne zgromadziło odświętnie ubranych uczniów, nauczycieli, rodziców i gości. Pani dyrektor przywitała wszystkich ciepło i serdecznie, życząc dzieciom sukcesów w nauce i bezpiecznego funkcjonowania na terenie szkoły. Poinformowała o reorganizacji placówki, o zmianach personalnych wśród nauczycieli, przedstawiła młodszym klasom nowych wychowawców. Przewodnicząca Rady Rodziców wygłosiła krótkie i wzruszające przemówienie, deklarujące, że rodzice będą dużym wsparciem w procesie dydaktyczno- wychowawczym.

Piosenka Heleny Grossówny w wykonaniu małych artystów z naszej szkoły była miłym, powakacyjnym akcentem.  Na koniec uczniowie w towarzystwie rodziców udali się do sal lekcyjnych, gdzie otrzymali podręczniki na nowy rok szkolny.

Dzieci! Dumne miejcie zamiary, górne miejcie marzenia i dążcie do sławy. Coś z tego zawsze się zostanie…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content