14 września w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Kropki.

Dzień, w którym wspieramy wszystkie dziecięce talenty, te duże i te małe. W klasach I -III odbyły się zajęcia przybliżające historię tego święta. Przeczytaliśmy wspólnie historię małej dziewczynki Vashti, której autorem jest Peter H. Reynolds. Obejrzeliśmy również bajkę pt. „Kropka”.

Dzieci stworzyły fantastyczne prace pt. ” Od kropki wszystko się zaczyna”. Rysowały prace, które zostały oprawione w piękne kolorowe ramki, tworzyły prace na papierowych talerzykach.

Nie zabrakło akcentu angielskiego. Klasy trzecie kropkowały swoje ulubione angielskie słówka. Wszystkie dzieci ubrały się w kropkowane ubrania, aby podkreślić charakter tego wyjątkowego dnia.