czerwca o godz. 10.00 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam jak czytam”. Postawiliśmy na relaks z książką, a dzięki wspaniałej pogodzie, cała szkoła – przedszkolaki, klasy 1-8 i nauczyciele, czytali na świeżym powietrzu, na kocykach, poduszeczkach w cieniu drzew. Dodatkową atrakcją była kreatywna Książkowa Fotobudka oraz Bookcrossing – można było dać książkom drugi dom. Na tą okazję została zaprojektowana okazjonalna zakładka do książki. Odwiedził nas również reporter z Polskie Radio PiK
https://www.radiopik.pl/2,110350,rzadki-to-widok-uczniowie-pod-drzewami-z-ksiazka?fbclid=IwAR2URjZXZn_MGudFGZR_gMqbZxkn-ztS9Wczu2P66CCi6ibNHj2jUneBe_E Głównym celem akcji była budowa pozytywnego wizerunku czytania oraz sprawienie, by książka nie kojarzyła się tylko z obowiązkową lekturą, lecz z czymś przyjemnym, co można robić w wolnym czasie.
Skip to content