Dzień dobry!

Wydział Środowiska i Ekologii Urzędu Miasta Torunia zwraca się z prośbą o rozpropagowanie na Państwa stronach  np. : Facebook, (szkoły: e-dziennik) itp. konkursu fotograficznego pn. „Zielone kreacje Torunia ukazane jesienną porą” ,

który trwa do 30 listopada 2022 r. do godz. 15.00.

Na autorów najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe: rower miejski, aparat fotograficzny, hulajnoga.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Torunia i powiatu toruńskiego, którzy pracują lub uczą się w Toruniu.

W ramach konkursu zachęcamy Uczestników Konkursu do przesyłania zdjęć, które najlepiej wpisują się w hasło przewodnie Konkursu, obrazują zielone zakątki Torunia na fotografii, oraz pokazują cenne okazy przyrodnicze na terenie Torunia. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: ekotorun@um.torun.pl.

Każdy z Uczestników Konkursu zobowiązany jest do wypełnienia i własnoręcznego podpisania formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia, że nadesłane prace są jego autorstwa i nie naruszają żadnych praw i dóbr osobistych osób trzecich.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w grudniu.

Więcej informacji: https://bip.torun.pl/obwieszczenie/52318/obwieszczenie-wsie-605-09-2022-ms

Skip to content