19 czerwca 2019 roku  godz. 9.00  na boisku  SP 6  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019  dla uczniów klas I- VIII i oddziałów przedszkolnych.  Okoliczności przyrody i  piękna pogoda  sprzyjały pożegnaniu ósmoklasistów,  dla  których był to ostatni rok nauki w szkole podstawowej.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i  odśpiewaniu hymnu , nastąpiło symboliczne przekazanie  sztandaru szkoły delegacji siódmoklasistów.

Po tej oficjalnej części Pani Dyrektor pożegnała ósmoklasistów, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem,  nagrody i puchary najlepszym uczniom i laureatom konkursów. Pani Anna Karaś pogratulowała wszystkim wyróżnionym uczniom klas I-VIII.  Podziękowała rodzicom  i Radzie Rodziców za owocną współpracę  i  zachęcała do dalszych inicjatyw i zaangażowania. Życzyła wszystkim zebranym wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Głos zabrała również przewodnicząca Rady Rodziców, dziękując za ten trudny rok szkolny.

Część artystyczną zaczęły przedszkolaki. Zaskoczyły  wykonaniem piosenki w języku chińskim.  Ósmoklasiści  wykazali się talentami wokalnymi,  chór szkolny  wprowadził   wakacyjny nastrój.

Na koniec  wszyscy uczniowie w towarzystwie wychowawców  udali się do sal lekcyjnych,  gdzie wręczono im świadectwa i nagrody.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Skip to content