„Wiosna nadchodzi tuż- tuż! Żegnamy dzisiaj mróz!” – tak wołały dzieci z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

W dniu 21 marca nasze przedszkolaki  wzięły udział we wspólnym, uroczystym powitaniu wiosny – śpiewały wiosenne piosenki, recytowały wiersze o wiośnie, wykonały w grupach pracę plastyczną – wydzierankę – „Suknia Wiosny”. Aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Wzięły udział w barwnym pochodzie po okolicy – odnalazły oznaki wiosny tj. pączki na drzewach i krzewach, krokusy, przebiśniegi  w przydomowych ogródkach. Jesteśmy pewni, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zimie już wrócić nie pozwoli. Dziękujemy naszym przedszkolakom za wspaniałą zabawę!

Zachęcamy do obejrzenia galerii.