Reprezentacja naszych najmłodszych pięcio- i sześciolatków, Biedronek i Motylków, wystąpiła w Finale Halowej Olimpiady Przedszkolaków. Na starcie finału stawiły się drużyny z dziesięciu, wyłonionych po eliminacjach, przedszkoli i oddziałów przedszkolnych ze szkół. Rywalizacja była bardzo zacięta i emocjonująca, do samego końca ważyły się losy miejsc na podium. Ostatecznie po siedmiu konkurencjach nasze przedszkolaki zajęły trzecie miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Kornelia Lipińska, Oliwia Zamojska, Lena Chojnowska, Julia Januszewska, Lena Bartoszewicz, Maja Wegner, Roksana Wudecka, Kacper Gorzycki, Szymon Cybulski, Jakub Pomiński, Franciszek Neumannjan , Jakub Janicki, Kevin Tański, Brajan Burza, Tomasz Nitka, Bartosz Cieszyński. Nasze przedszkolaki czeka jeszcze Letnia Olimpiada, która odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Trzymajmy kciuki za naszych małych sportowców. GRATULACJE !!!
Skip to content