14 lutego w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa walentynkowa, która rozpoczęła się od przedstawienia dzieciom wiadomości na temat historii i tradycji walentynkowych. Uczniowie dowiedzieli się skąd wzięło się to święto i że niekoniecznie jest ono wyłącznie dniem zakochanych. To również dobra okazja, by podziękować swojej koleżance, mamie, tacie, dziadkom, że są blisko nas i wnoszą szczęście do naszego życia.
Dzieci z radością wykonywały niespodzianki walentynkowe wybraną przez siebie techniką, czy to w formie laurek, czy serc wykonanych techniką origami.
Następnie rozpoczęła działalność POCZTA WALENTYNKOWA – listonosze (Martyna Mańkowska i Paulina Słomska) dostarczały walentynki, które dzieci przekazywały sobie w dowód sympatii.
Walentynki okazały się doskonałą okazją do integracji uczniów, umacniania więzi koleżeńskich i rozwijania umiejętności wyrażania swoich emocji.

Skip to content