Dnia 8 lutego w świetlicy szkolnej odbył się świetlicowy konkurs wiedzy o Toruniu zatytułowany „Czy znasz swoje miasto?” Konkurs poprzedzony był cyklem zajęć edukacyjnych, stanowił atrakcyjną formę sprawdzenia wiedzy o Toruniu. W trakcie realizacji zajęć dzieci zdobywały wiedzę na temat ciekawych miejsc naszego miasta, sławnych ludzi, najciekawszych zabytków. Pozyskiwano informacje z czego słynie Toruń, co warto zobaczyć, czytano toruńskie legendy. Konkurs wiedzy o Toruniu stanowił podsumowanie zdobytej wiedzy ucznia. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów z klas 1-3. Bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce zajął uczeń klasy 1a Karol Kaczmarek.Dalsze miejsca zajęli : Julia Małecka, Igor Borkowski, Nina Kozerska, Marcel Skibicki. Laureaci konkursu zostali nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami.

Skip to content