Kuratorium Oświaty od lat organizuje konkursy, które są jednymi z najbardziej wymagających i dających prestiż sprawdzianów zarówno wiedzy, jak i umiejętności. Zagadnienia, na których opierają się zadania są wymagające, dlatego każdy uczeń biorący w nich udział musi wykazać się wielkim zaangażowaniem i pracowitością.

Z wielką radością informujemy, że po wielu tygodniach ciężkiej i wytężonej pracy kilkoro naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów bądź finalistów wyżej opisanych konkursów. Uczniom oraz przygotowującym ich nauczycielom serdecznie gratulujemy !

Mikołaj Krawczuk z klasy VIII d został laureatem kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z informatyki

Kacper Kujaczyński z klasy VII c został laureatem kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii

Michał Mika z klasy VIII d został finalistą kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z historii

Na uwagę i wyróżnienie zasługują również uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Kuratoryjnych, a do pełni szczęścia niewiele zabrakło. Najliczniej szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8d.

                            Konkursy kuratoryjne – etap rejonowy

Konkurs przedmiotowy z historii

Szymon Kozieł            kl. 7c

Kacper Kujaczyński    kl. 7c

Michał Mika kl.           kl. 8d

Olimpiada Historyczna Juniorów – Kacper Kujaczyński 7c  – etap rejonowy

Konkurs przedmiotowy z chemii

Mikołaj Krawczuk   kl.  8d

Artur Słomski          kl.  8d

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

Mika Michał          kl.  8d

Iga Zawadzka        kl.  8d

Pola Zawadzka      kl. 8d

Konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

Marta Górecka klasa  kl.  8e

Pola Zawadzka klasa   kl. 8d

Konkurs przedmiotowy z  języka polskiego

Agnieszka Bieńkowska  kl. 8d

Skip to content