Dnia 21 października 2021 roku w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas czwartych. Imprezę przygotowali i przeprowadzili członkowie samorządu uczniowskiego oraz klasa 8d. Czwartoklasiści zostali poddani rozmaitym próbom, które sprawdzały ich zręczność, sprawność i determinację. Wiele emocji wzbudziły zmagania sportowe, do których należały: pokonanie w jak najkrótszym czasie toru przeszkód, rzucanie kaloszem do kosza, zbijanie butelek rzutkami z pistoletu. Największą atrakcją okazała się jednak konkurencja polegająca na błyskawicznym wypiciu mleka z „kociej” miseczki. Wszystkie zabawy odbyły się w miłym i radosnym nastroju, a czwartoklasiści stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej Nr 6 w Toruniu.

Skip to content