Nasza chłopięca reprezentacja wystąpiła 9 marca w Finale Halowych Mistrzostw Torunia w Piłce Nożnej. Chłopcy spisali się wyśmienicie, stając na drugim stopniu podium tych Mistrzostw. W pierwszym meczu zagrali z SP 35, późniejszymi Mistrzami Torunia i po ambitnej walce zeszli z parkietu pokonani. Jednak szybko się pozbierali i w kolejnym meczu „po horrorze” jak powiedział trener Roman Wiwatowski , pokonali SP 24, wynikiem 3:2. Bramki w obu meczach strzelali Nikodem Kannenberg 3, i po jednym trafieniu Sebastian Kania i Wiktor Kwiatkowski. Naszych strzelców wspomagali na boisku Arkadiusz Linda, Kamil Sumara, Tymon Kamiński, Krystian Waszak i nasz „etatowy” bramkarz Mikołaj Szczepkowski. Wynik tym bardziej cieszy, że za naszą Szóstką znalazły się dwie szkoły sportowe z klasami piłkarskimi tj. SP 8, która zajęła 3 miejsce i SP 24, która zakończyła Mistrzostwa na 4 lokacie. Wielkie gratulacje !!!

Skip to content