Miło mi poinformować, że nasza szkoła wzięła udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa, zakwalifikowała się do udziału i otrzymała 15000 zł na zakup nowych książek. Biblioteka wzbogaciła się już o 509 pozycji z literatury pięknej dla dzieci i młodzieży oraz znaczną ilość lektur szkolnych.

Oto niektóre tytuły:„Afryka Kazika”,„Amelia i Kuba”,„Anna i pan Jaskółka”,„Asiunia”,„Bajki robotów”, „Bardzo biała wrona”, „Bella i Sebastian”, „Magiczne drzewo”, „Bohaterski miś”, „Cudowny chłopak”, „Co w trawie piszczy”, „Cwana ciotuchna”, „Detektyw Pozytywka”, „Dziennik cwaniaczka”, „Kapelusz pani Wrony”,„Jak zdobyć Nagrodę Nobla”, „Korniszonek”, „Koszmarny Karolek”, „Kochane kotki”, „Lichoteki czarnoksiężnik”, „Mały miliarder”, „Miś zwany Paddington”, „Najwyższa góra świata”, „Nela i tajemnice świata”, „Rany Julek”, „Pozłacana rybka”, „Oskar i pani Róża”, „Wielka wyprawa Ciumków”, „Zezia i wszystkie problemy świata”, „Złodziejka książek”, „Niesamowite przygody 10 skarpetek”, „Dziewczynka z parku”, „Co czytali kiedy byli mali” oraz wiele wiele innych pozycji.Bardzo serdecznie zapraszam do wypożyczeń nowych, pachnących farbą drukarską,pięknie ilustrowanych książek, w sam raz na długie jesienno-zimowe wieczory!Do zobaczenia w bibliotece.

Beata Rokicińska – nauczyciel -bibliotekarz

 

 

Skip to content