Nasza dziewczęca reprezentacja z klas 8 wystąpiła w finale Mistrzostw Torunia w Unihokeju. Emocji było co niemiara. W pierwszym meczu z SP 8 dziewczęta straciły bramkę i długo mecz układał się nie po naszej myśli. Jadnak w końcówce spotkania udało się strzelić wyrównującego gola. Drugi mecz rozpoczął się bardzo pomyślnie i już w pierwszej połowie nasze dziewczęta prowadziły 1:0. Jednak rywalkom, późniejszym triumfatorkom turnieju z SP 3, udało się doprowadzić do remisu i tak zakończył się mecz. Ostatni pojedynek po wyrównanym spotkaniu dziewczęta przegrały 0:1. Po dwóch remisach i jednej porażce nasza drużyna została sklasyfikowana na trzecim miejscu. Drużyna wystąpiła w składzie: Olimpia Lipińska, Wiktoria Ryfka, Oliwia Troch, Wiktoria Duszyńska, Julia Jaśkiewicz, Weronika Wiśniewska, Marianna Bojek i Julia Kozicka.

Gratulujemy!

Skip to content