Wielkim sukcesem naszej reprezentacji zakończyły się Mistrzostwa Torunia w Unihokeju Dziewcząt  klas 4-6. Na starcie turnieju stawili się zwycięzcy turniejów eliminacyjnych – SP Edukacja, SP 24, SP 3 i nasza Szóstka. Nasze dziewczęta rozpoczęły turniej od zwycięstwa z SP Edukacja 1:0. Kolejny mecz po wyrównanej walce przegrały 2:3 z SP 24. Po niezapomnianych emocjach, dziewczęca reprezentacja naszej szkoły zwyciężyła 1:0 z gospodarzem turnieju SP3. Dzięki tym wynikom w poszczególnych meczach Szóstka stanęła na najwyższym stopniu Mistrzostw Torunia. Złota reprezentacja wystąpiła w składzie: Zofia Sadowska-bramkarka, Samanta Szyller i Paulina Wiśniewska – atakujące, które zdobyły po dwie bramki oraz złota obrona – Liza Jaworska, Julia Rumińska, Nadia Bartoszewicz, Ola Chojnacka, Julia Marczak. Na turnieju zabrakło, z powodu kontuzji, Hanki Dołęgowskiej, która występowała w eliminacjach MT.
Skip to content