We Włocławku odbył się Mikołajkowy Turniej Dzieci w Judo. Organizatorem była Wicemistrzyni Olimpijska Aneta Szczepańska, która jest trenerką w zaprzyjaźnionym klubie – Olimpijczyku Włocławek. Dla większości naszych uczniów były to pierwsze lub drugie zawody w życiu. Tym bardziej cieszą dobre walki i pierwsze medale. W grupie dzieci młodszych świetnie spisali się, zdobywając złote medale Alan Hildebrandt, Szymon Wojcieszyński i Antoni Kunicki. Brązowy medal wywalczył Michał Półkonik. W grupie dzieci starszych też nie zabrakło emocji, na podium stanął Piotr Wiwatowski, który zakończył turniej na drugim miejscu. Po raz pierwszy medale wywalczyli uczniowie klasy sportowej o profilu judo, Samanta Szyller, Dawid Latarski, Szymon Jasonek, wszyscy zdobyli srebrne medale, a brązowy medal wywalczyła Hania Dołęgowska.

 

Skip to content