W tym roku po raz drugi we  wrześniu obchodziliśmy  International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Nauczyciele uczący w klasach I -III zorganizowali tego dnia wiele działań, które wspierały dzieci w odkrywaniu talentów, w  poznaniu ich mocnych stron . W naszej szkole najmłodsi uczniowie od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się pogadanka na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Następnie uczniowie kl. 1- 3 wspólnie się bawili,  rozwiązując zadania z kropką . Wykonywali kropkowane prace plastyczne, uczyli się kodowania z wykorzystaniem kropki. W tym dniu każde z dzieci miało na sobie jeden element garderoby w kropeczki. Na koniec dnia robiły sobie pamiątkowe zdjęcia w kropkowej foto ramce.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Skip to content