W maju odbyliśmy wiele zajęć z wykorzystaniem narzędzi i pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. W naszej szkole już od wielu lat realizujemy program „Trzymaj Formę ! „. Inicjatywę promującą zdrowy styl życia podjęła tym razem klasa 6a o profilu sportowym. Dzieci postanowiły wykorzystać sprzęt znajdujący się w szkolnej pracowni Laboratorium Przyszłości. Dzięki niemu i niecodziennym pomysłom naszych uczniów powstały zdrowe przekąski dla przedszkolaków i dzieci z młodszych klas.

W maju odbyła się również szkolna edycja „MasterChefa”. O tytuł szefa kuchni rywalizowali uczniowie klas szóstych. Dzięki zakupionym do pracowni Laboratorium Przyszłości sprzętom praca była bezpieczniejsza, szybsza i dużo łatwiejsza. A na stołach powstały istne kulinarne perełki!

#LaboratoriaPrzyszłości
#LaboratoriaPrzyszlosci

Skip to content