W marcu odbyliśmy wiele zajęć z wykorzystaniem narzędzi i pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Pod czujnym okiem nauczyciela czwartoklasiści przygotowywali zdrowe kanapki i tosty. Wykorzystując dostępny w pracowni sprzęt AGD, stworzyli kolorowe i pełne witamin przekąski. Pomysłowość uczniów była ogromna, a zadowolone miny potwierdzają, że zajęcia kulinarne są jednymi z ulubionych aktywności naszych dzieci.

W marcu piątoklasiści uczestniczyli w zajęciach z robotyki usprawniających kreatywne i przestrzenne myślenie. Dobrze się bawiąc, doskonalili umiejętność planowania i analitycznego rozwiązywania zadań problematycznych. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.