Na Stadionie Miejskim odbyła się uroczysta Inauguracja Nowego Roku Sportowego. Nowy Rok Sportowy „otworzyła” Pani Dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji UM Torunia Mariola Soczyńska. Wszyscy uczestniczy odśpiewali hymn państwowy, a potem zaczęła się rywalizacja sportowa. Nasi reprezentanci wypadli świetnie w sztafecie szwedzkiej klas 7- 8. Reprezentacja w składzie Dominik Kaliszewski (400 metrów), Bartosz Boldt (300 metrów), Szymon Kozieł (200 metrów) oraz Filip Wójcik (100 metrów) wybiegała pierwsze miejsce. Nasi młodsi reprezentanci z klas 4 – 6 również dzielnie walczyli, odnosząc sukces w konkurencji rzutu piłką lekarską. Do zdobycia drugiego miejsca w tej konkurencji przyczynili się Julia Marczak, Paulina Wiśniewska, Zosia Sadowska, Nazar Tur, David Latarski i Filip Górski. Nowy sezon udanie rozpoczęty, reprezentanci naszej Szóstki pozytywnie zmotywowani, więc czekamy na kolejne sukcesy w ramach Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół.
Skip to content