Odbyły się Halowe Mistrzostwa Torunia w Lekkoatletyce. Nasi uczniowie jak co roku wrócili z tych zawodach z medalami. Wśród chłopców na podium stanęli dwókrotnie Iwo Walichniewicz w skoku w dal i w biegu na 60 m. W obu tych konkurencjach Iwo wywalczył srebrne medale. Na trzecich miejscach uplasowali się Wiktor Kwiatkowski, w skoku w dal oraz Michał Marzec ,w rzucie piłką lekarską. Świetny występ zaliczyła również sztafeta 4×200 metrów, która wybiegała brązowy medal. Sztafeta wystąpiła w składzie: Michał Marzec, Iwo Walichniewicz, Wiktor Kwiatkowski i Jakub Robakiewicz. Wśród dziewcząt nie zawiodła Liwia Samołowicz, która w swojej koronnej konkurencji tj. biegu na 200 metrów zdobyła tytuł Mistrzyni Toruia. Bardzo dobry start zaliczyła Wiktora Matuszak, która w rzucie piłką lekarską zdobyła brązowy medal.

Skip to content