W dniu 29 września 2018 r. wzięliśmy udział happeningu patriotycznym „100-lat Niepodległej” oraz w Miejskiej Grze Patriotyczno – Terenowej poświęconej historii odzyskania niepodległości. Biorąc udział w grze, odpowiadaliśmy na pytania i wzbogacaliśmy swoją wiedzę z zakresu historii naszego miasta i państwa. Odwiedziliśmy pomniki: Elżbiety Zawackiej, Jana Pawła II i Józefa Piłsudskiego. Byliśmy pod Łukiem Cezara, tańczyliśmy poloneza i słuchaliśmy pieśni patriotycznych. W miłej atmosferze współpracy oraz cudownych promieniach jesiennego słońca rozwiązaliśmy wiele zadań.

Zdobyliśmy III miejsce.

W wydarzeniu towarzyszyły nam panie pedagog Beata Szczepankiewicz i Małgorzata Kusińska. Organizatorami imprezy byli harcerze Hufca ZHP Toruń. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę i wszystkie miłe niespodzianki!

Skip to content