Starsze dziewczęta z klas ósmych, podobnie jak wcześniej ich młodsze koleżanki z klas szóstych, awansowały do finału Mistrzostw Torunia w Unihokeju. Dziewczynki rozegrały bardzo emocjonujący mecz z  SP 8, gospodarzem turnieju  i po zaciętym boju zremisowały 1:1, tym samym zapewniły sobie awans do pierwszej czwórki MT. Do awansu liczyły się również punkty z dwóch meczów wygranych walkowerem, ponieważ na turniej nie dotarły drużyny SP 24 i SP 9. Drużyna wystąpiła w składzie Oliwia Troch, Olimpia Lipińska, Wiktoria Duszyńska, Julia Jaśkiewicz, Marianna Bójek, Julia Kozicka, Weronika Wiśniewska. W związku z powyższym, w listopadzie czekają nas dwa emocjonujące finały, w których nasze reprezentacje klas 6 i 8 powalczą o medale Mistrzostw Torunia.
Dziewczęta z klasy sportowej 6a wzięły udział w Eliminacjach do Mistrzostw Torunia w Unihokeju i odniosły duży sukces, kwalifikując się do czwórki najlepszych szkół, która rozegra turniej finałowy.
Turniej eliminacyjny należał do bardzo emocjonujących, ponieważ o losach kwalifikacji do finału zadecydowały rzuty karne z SP 14. Po dwóch rundach rzutów karnych Szóstka znalazła się w finale. Drużyna wystąpiła w składzie: Zofia Sadowska- bramkarka, Hanna Dołęgowska, Samanta Szyller, Paulina Wiśniewska, Nadia Bartoszewicz, Julia Rumińska oraz Julia Marczak i Liza Jaworska, które przesądziły o losach meczu, strzelając rzuty karne. Liza trafiła dwa rzuty karne, Julia jeden.
Chłopcy, podobnie jak dziewczęta, ambitnie walczyli w eliminacjach unihokeja. Niestety wylosowaliśmy bardzo silną grupę, w której znalazła się niepokonana od lat SP 24, która posiada klasy sportowe o profilu hokejowym. Mimo to nasi chłopcy walczyli bardzo dzielnie i o mały włos sprawiliby niespodziankę. Na minutę przed końcem remisowali z SP 24 1:1. W ostatniej minucie meczu nasi przeciwnicy strzelili jednak zwycięskiego gola. Drugi mecz potoczył się pod dyktando naszej drużyny, wygraliśmy 3:1 z SP Edukacja. Niestety do finału kwalifikowała się tylko jedna drużyna z grupy i tym samym zakończyliśmy turniej na drugim miejscu w grupie, nie kwalifikując się do finału. Drużyna wystąpiła w składzie: David Latarski, Adam Mikołajczyk, Filip Górski, Igor Walichniewicz, Szymon Jasonek, Oliwier Betker, Bartosz Miąstkowski i Wiktor Dąbrowski.
Skip to content