Na przełomie października i listopada 2018 r. obchodziliśmy Święto Jabłka. W ramach tej akcji zorganizowaliśmy dla uczniów klas 1 – 3 konkurs plastyczny pt. ” Jabłko w kolorach jesieni”.
Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, zdrowego modelu odżywiania się. Ten dzień w świetlicy przeznaczony był na zajęcia prozdrowotne -literackie, plastyczne i muzyczne, obrazujące ten wyjątkowy i popularny owoc. Na holu szkolnym zorganizowano wystawę plastyczną, ilustrującą różnorodność jabłek i pożytki płynące z ich konsumpcji. W dniu tego święta dzieci ze świetlicy układały jabłkowe puzzle, rozwiązywały krzyżówki, rebusy, zagadki tematyczne, wykreślanki.
21 listopada o godz.10.00 na holu szkoły odbył się finał konkursu plastycznego, gdzie na tle wystawy pokonkursowej wręczono laureatom konkursu dyplomy.
Powstało wiele interesujących prac plastycznych. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością.

Oto lista laureatów:

• kategoria klas 1
    I miejsce Nina Kozerska 1b
    II miejsce Zuzanna Stopczyńska 1b
    III miejsce Marcelina Zydroń 1a
    wyróżnienia:
    Julia Jankowska 1a, Amelia Lubomska 1a, Marcelina Grzelak 1b, Zuzanna Błaszkiewicz 1a, Laura Falkowska 1b,
  • kategoria klas 2
    I miejsce Kinga Gołębiewska 2c