Jak co roku nasza szkoła wzięła udział w Biegu im. Jana Pawła II i jak co roku nie zabrakło sukcesów. Bieg odbył się w przełożonym terminie, 4 czerwca. Z naszej Szóstki na starcie stanęła 48 – osobowa reprezentacja, począwszy od dzieci z oddziałów przedszkolnych a skończywszy na ósmoklasistach. Z Parku Przy Martwej Wiśle wróciliśmy z pięcioma miejscami na podium. W grupie najmłodszych 5-6 latków na trzecim stopniu podium stanęła Kornelia Lipińska, aż dwa stopnie podium przypadły SP6 w grupie wiekowej 2008-2009, na których stanęły Julia Jastrzembska, która wygrała oraz Kornelia Nowak,która zakończyła bieg na trzecim miejscu. Świetnie pobiegła również Amelia Nadolna, w roczniku 2006-2007, która zajęła drugie miejsce. W najstarszej grupie wiekowej nie zawiodła jak zwykle Liwia Samołowicz, która w świetnym stylu, z dużą przewagą wygrała swój bieg. Pozostali nasi reprezentanci nie stanęli na podium, najgorsze dla sportowca, ale jednak wysokie 4. miejsce zajął Bartosz Wiwatowski, wśród klas 7-8, inni bardzo często plasowali się w pierwszej dziesiątce lub niewiele poza nią. Dzięki świetnej postawie wszystkich naszych biegaczy, Szóstka stanęła na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji drużynowej. Wielkie gratulacje dla wszystkich !!!

Skip to content