20 maja 2019 roku na Stadionie Miejskim przy ulicy Bema  odbyły się Mistrzostwa Torunia w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas piątych i szóstych. W skład zmagań wchodziły cztery konkurencje. Zawody rozpoczęły się od biegu  na 60 metrów, następnie chłopcy przystąpili do konkurencji technicznych tj. rzutu piłeczką palantową i skoku w dal. Na końcu odbył się bieg na 1000 metrów, konkurencja najbardziej wymagająca, ponieważ trzeba było się wykazać niezłą kondycją. Po ciężkich zmaganiach nasza reprezentacja zdobyła tytuł Wicemistrzów Torunia. Drużyna wystąpiła w składzie: Iwo Walichniewicz, Michał Marzec, Nikodem Kannenberg, Tymon Kamiński, Sebastian Kania, Wiktor Kwiatkowski, Kamil Sumara. Liderem naszej drużyny okazał się Iwo Walichniewicz, który wywalczył najwięcej punktów dla zespołu. Wielkie GRATULACJE !!!