04 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyła się 2 edycja Szkolnego  Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas I – III „Poeci o zdrowiu”.

Jury w składzie: Elżbieta Chełczyńska, Beata Szczepankiewicz, Agnieszka Jeżewska,  oceniało recytatorów według następujących kryteriów: właściwy dobór wiersza, pamięciowe jego opanowanie, tempo i wyraziste mówienie oraz dobór stroju i rekwizytów.

WYNIKI KONKURSU:

Laureaci konkursu w kategorii wiekowej – klasy I:

I miejsce – Nina Kozerska klasa 1 b

II miejsce – Nina Pilarek klasa 1 a

III miejsce – Amelia Lubomska klasa 1 a

Laureaci konkursu w kategorii wiekowej – klasy II:

I miejsce –  Julia Rumińska klasa 2 b

II miejsce – Hanna Dołęgowska klasa 2 b

III miejsce –  Kamil Roszak klasa 2 b

Laureaci konkursu w kategorii wiekowej – klasy III:

I miejsce – Stanisław Zarychta klasa 3 b

II miejsce  – Zofia Bieńkowska klasa 3 b

III miejsce – Jessica Kowalska klasa 3 a

Zwycięzcy  w każdej kategorii otrzymali  dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Były nimi słodkie i zdrowe ananasy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy  –  podziękowania. Konkurs umilił występ koła teatralnego. Dzieci, pod kierunkiem opiekuna koła pani Beaty Szczepankiewicz, zaprezentowały  sztukę pt. „W ogródku”.

WSZYSTKIM DZIECIOM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W TEGOROCZNYM KONKURSIE!!! SPOTKAMY SIĘ ZA ROK!

Zapraszamy do obejrzenia galerii.