Zajęcia pozalekcyjne

Klasy I – III

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
Lubię się uczyć

poniedziałek
12:55 – 13:40

mgr Małgorzata Banach
Lepiej czytam, piszę i liczę środa
11:50-12:35
mgr Joanna Cackowska
Czytam, piszę i liczę czwartek
11:50-12:35
mgr Elżbieta Chełczyńska
„Toruń moje miasto” środa
zgodnie z harmonogramem wyjść
mgr Elżbieta Chełczyńska
Lubię się uczyć wtorek
11:50-12:35
mgr Jadwiga Dankowska
Zajęcia artystyczne poniedziałek
15:30-16:15
mgr Małgorzata Hrycz-Kamińska
Pięknie czytam i liczę czwartek
12:55-13:40
mgr Małgorzata Hrycz-Kamińska
Ćwiczymy z Noni środa
11:50-12:35
mgr Bogusława Skibicka
Koło plastyczne czwartek (co dwa tygodnie)
10:45-12:35
mgr Emilia Szewczul
Klucz do uczenia się – konstrukcje czwartek (co dwa tygodnie
10:45 – 12:35
mgr Emilia Szewczul
Coraz lepiej czytam, piszę i liczę poniedziałek
9:50-10:35
mgr Alina Ślebioda
W świecie barw i dźwięków poniedziałek
15:30-16:15 (przed konkursem)
mgr Alina Ślebioda

Klasy IV – VIII

humanistyczne

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
Koło historyczne wtorek
13:50-14:35
mgr Justyna Bacińska
Koło historyczno-regionalne
Toruń i okolice
środa
zgodnie z harmonogramem wyjść
mgr Justyna Bacińska
Koło polonistyczne
„Czytam, bo lubię”
poniedziałek
08:00-8:45
mgr Izabela Dąbrowska
Język polski dla ósmoklasisty środa
14:40-15:25
mgr Arleta Goryszewska
Koło polonistyczne dla kl. Ve wtorek
12:55 – 13:40
mgr Arleta Goryszewska
Język polski dla ósmoklasisty piątek
14:45-15:30
mgr Małgorzata Łukaszewska
Piszę, czytam, opowiadam – przygody z językiem polskim piątek (co drugi tydzień)
14:55-15:30
mgr Anna Szubska

matematyczno – przyrodnicze

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
Koło chemiczne środa
14:45-15:30
mgr Małgorzata Nienartowicz
Koło informatyczne piątek
13:50-14:35
mgr Aneta Płachcińska-Bubienko
Lepiej liczę wtorek
12:55-13:40
mgr Arleta Sławińska
Koło matematyczne środa
12:55-13:40
mgr Arleta Sławińska
Koło matematyczne – Liga zadaniowa czwartek
12:55-13:40
13:50-14:35
mgr Mariusz Ślebioda
Koło matematyczne dla uczniów kl. VIII

środa
8:00-8:45 – 8B
13:50-14:35 – 8A

mgr Anna Tomaszewska

językowe

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
Język niemiecki dla ósmoklasisty środa
13:50-15:35
mgr Aleksandra Gerynowicz
Język angielski – przed egzaminem wtorek
14:45-15:30 – 8B
środa
14:45-15:30-8A
mgr Jolanta Januszewska
The Master of English wtorek
11:50-12:35
mgr Agnieszka Kukiełczyńska
Improving my English piątek
14:45-15:30
mgr Agnieszka Kukiełczyńska
English is Fun czwartek
14:45-15:30
mgr Agnieszka Słomska

sportowe

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
„Profilaktyka wad postawy poprzez aktywność sportową-rekreacyjną” środa
15:30-16:15
piątek
15:30-16:15
mgr Arkadiusz Grzegorczyk
„Profilaktyka wad postawy poprzez aktywność sportową-rekreacyjną” poniedziałek
15:30-16:15
środa
15:30-16:15
dr Jacek Żakowiecki

artystyczne

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
Spotkanie ze sztuką wtorek
13:45-14:30
mgr Elżbieta Nowak-Wrzecionkowska
Koło teatralne poniedziałek
15:30-16:15
mgr Beata Szczepankiewicz
Chór szkolny czwartek
15:30 – 16:15
mgr Joanna Tomczak

wolontariat

NAZWA KOŁA TERMIN PROWADZĄCY
Szkolne koło wolontariatu poniedziałek
14:30 – 15:30
mgr Małgorzata Kusińska
mgr Mirosława Sztuczka