Kalendarz konkursów

Zadania Forma realizacji Osoby odpowiedzialne Termin
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Przedsięwzięcie edukacyjne, konkurs A. Sławińska
A. Tomaszewska
M. Ślebioda
09.2019
Halloween Konkurs szkolny językowo – plastyczny, wystawa pokonkursowa A. Słomska 10.2019
Jesienne inspiracje Konkurs międzyprzedszkolny, wystawa M. Gałkowska
E. Orzechowska
10.2019/11.2019
Barwy narodowe wokół nas
Konkurs
dla klas I-III
A. Ślebioda
E. Szewczul
10.2019
Liga zadaniowa Konkurs przedmiotowy dla klas VI A. Sławińska 10.2019
Konkurs matematyczny
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy A. Tomaszewska 10.2019
Mój jesienny różaniec Konkurs M. Sztuczka
M. Kałdowska
10.2019
Jestem Polakiem Konkurs plastyczny E. Nowak-Wrzecionkowska 11.2019
Kalendarz adwentowy
Konkurs M. Sztuczka
M. Kałdowska
11.2019/12.2019
Z wierszami Brzechwy i Tuwima jesień szybko mija
Konkurs recytatorski B. Szczepankiewicz 11.2019/12.2019
Szopka Bożonarodzeniowa
Konkurs szkolny J. Bielicka 12.2019
Stockings full of wishes Konkurs plastyczny dla klas I – III, wystawa pokonkursowa A.Słomska 12.2019
Postcard to Santa Konkurs plastyczny, wystawa pokonkursowa A. Słomska 12.2019
Cuda na choinkę
Konkurs, wystawa pokonkursowa
oddziały przedszkolne
M. Gałkowska
E. Orzechowska
12.2019
Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Konkurs A. Gerynowicz 01.2020
Piernikolandia
Konkurs międzyszkolny, plastyczny J. Bielicka
I. Sidorko
M. Ślebioda
02.2020
Mróz zimowy malarz  Konkurs plastyczny
oddziały przedszkolne
M. Rutkowska 12.2019/01.2020
Easter Bunny Konkurs plastyczny, wystawa pokonkursowa

A.Słomska

03.2020
Czy znasz swoje miasto? Konkurs międzyszkolny
dla klas III
B. Skibicka
A.Jeżewska
03.2020
Konkurs na najstaranniejszy i najładniejszy szlaczek Konkurs dla klas I J. Cackowska 02.2020/03.2020
Konkurs recytacji poezji dziecięcej
Konkurs recytatorski i. Dąbrowska
A.Szubska
02.2020/03.2020
Kangur 2020 Konkurs matematyczny A.Tomaszewska 03.2020
Lwiątko 2020 Konkurs fizyczny A.Sławińska 03.2020
Zdrowo witamy wiosnę
Przegląd wierszy, plakatów, prezentacja witamin
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej 03.2020
Toruń is beautiful
Konkurs językowo – plastyczny z języka angielskiego E. Adamczyk 03.2020
Kolorowa palma i pisanka wielkanocna
Konkurs przedszkolny M. Rutkowska
K. Dębska
03.2020/ 04.2020
„Poeci o zdrowiu” Konkurs recytatorski
dla klas I-III
B. Szczepankiewicz 04.2020
Pokaz mody ekologicznej
Konkurs
oddziały przedszkolne
M. Gałkowska
E. Orzechowska
04.2020
Znamy frazeologizmy i przysłowia Konkurs językowy M. Łukaszewska 04.2020/05.2020
Konkurs z biologii
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy B. Lewandowska 04.2020
Konkurs mitologiczny
Konkurs dla klas IV M. Łukaszewska
A. Szubska
04.2020
Misyjne podróże Jana Pawła II
Konkurs M. Sztuczka
M. Kałdowska
05.2020
Konkurs Ortograficzny Konkurs Nauczyciele poloniści 05.2020
Szkolny konkurs wiedzy z języka angielskiego
Konkurs dla klas IV A. Kukiełczyńska 05.2020
Najlepszy matematyk Konkurs szkolny
dla klas I-III
J. Cackowska
M. Banach
05.2020
Najlepszy ortografik Konkurs szkolny
dla klas I-III
E. Szewczul
A. Ślebioda
05.2020
Konkurs historyczny Konkurs
na poziomach klas V- VIII
J. Bacińska 05.2020
Mistrz ortografii
Szkolny konkurs ortograficzny
A. Goryszewska 05.2020
Najpiękniejszy dzienniczek lektur Konkurs
dla klas I-III
J. Dankowska
R. Sutkowska
Podsumowanie
05.2020
Skrzydlate słowa.
Wojewódzki konkurs poprawnej wymowy A.Jeżewska
M. Kusińska
05.2020
Zawody widziane dziecięcym okiem
Konkurs przedszkolny i międzyprzedszkolny M. Gałkowska 05.2020/06.2020
Konkurs informatyczny
Kuratoryjny konkurs przedmiotowy A. Płachcińska – Bubienko 2019/2020
Konkurs matematyczny dla klas IV i VIII
Szkolny konkurs przedmiotowy A. Tomaszewska 2019/2020
Konkurs matematyczny dla klas V i VII
Szkolny konkurs przedmiotowy A. Sławińska 2019/2020
Konkurs matematyczny dla klas V
Szkolny konkurs przedmiotowy M. Ślebioda 2019/2020
Konkurs przyrodniczy
Szkolny konkurs przedmiotowy B. Lewandowska 2019/2020
Konkurs z chemii
Międzyszkolny konkurs przedmiotowy M. Nienartowicz 2019/2020
„Toruń na fotografiach”
Konkurs z geografii M. Nienartowicz 2019/2020
Zawody sportowe w ramach TOPIS
Zawody sportowe

E. Wiwatowska
R. Wiwatowski
J. Żakowiecki
A. Grzegorczyk

2019/2020